مکان فعلی :
اخبار :

جزییات نحوه دستگیری قاتل فاجعه روستای جهان آباد/دستگیری قاتل فهرجی نشان دهنده اشراف اطلاعاتی
۱۳۹۵/۱۰/۰۷

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اعلام کرد:

جزییات نحوه دستگیری قاتل فاجعه روستای جهان آباد/دستگیری قاتل فهرجی نشان دهنده اشراف اطلاعاتی

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان گفت: سرعت دستگیری قاتل این فاجعه نشان دهنده اشراف نیروهای امنیتی می باشد.

"خلیل همایی راد" در گفتگو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، در خصوص نحوه دستگیری قاتل جنایت روستای جهان آباد فهرج، گفت: این قاتل از حوزه قضایی استان کرمان خارج و به استان سیستان و بلوچستان  فرار نموده بود.

وی از رصد اطلاعاتی و اشراف امنیتی سخن به میان آورد و ادامه داد: رصد اطلاعاتی و اشراف امنیتی بطور کامل برقرار شده و شورای تامین استان کرمان بطور مستقیم پیگیر این ماجرا بود.

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان به تعامل مشترک استان کرمان و سیستان و بلوچستان اشاره و اذعان کرد: هماهنگی و تعاملی با استان سیستان و بلوچستان گردیده و طی همکاری مشترک توسط نیروی انتظامی  با هماهنگی دستگاه قضایی و کمک اداره اطلاعات این فرد صبح روز یکشنبه (72 ساعت پس از وقوع حادثه) در حین فرار زخمی و سپس دستگیر شد.

وی با بیان این مطلب که این موضوع در شورای تامین استان کرمان مورد بحث و بررسی قرار گرفته، تصریح کرد: امیدواریم همانگونه که به سرعت این فرد دستگیر شد و این امر نشان دهنده اشراف نیروهای امنیتی می باشد، پرونده این جانی در اولویت قرار گرفته تا محاکمه و مجازات گردد.

همایی راد تاکید کرد: مجازات آن را دستگاه قضایی مشخص خواهد نمود و امیدواریم دستگاه قضایی این موضوع را بصورت ویژه رسیدگی نمایند.

 


منبع : دفتر امور انتظامی و امنیتی
بازدید : ۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید