مکان فعلی :
اخبار :

استان کرمان کمترین آسیب را در چهارشنبه آخر سال داشت
۱۳۹۵/۱۲/۲۶

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان:

استان کرمان کمترین آسیب را در چهارشنبه آخر سال داشت

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: شب چهارشنبه آخر سال امسال کمترین میزان آسیب و خسارت بین استان های کشور مربوط به استان کرمان بوده است.

 به گزارش ایرنا خلیل الله همایی راد در آیین آغاز طرح ترافیکی نوروز 96 در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: بالاترین ضریب نظم و امنیت در استان کرمان وجود دارد که نمونه ارزشمند آن شب چهارشنبه آخر سال بود و با آموزش های دستگاه های مربوطه شاهد کمترین میزان آسیب و خسارت بودیم.
وی بیان کرد: با حضور و اطلاع رسانی همه دستگاه های مربوط آسیب دیدگی ماندگاری برای هیچ یک از شهروندان در چهارشنبه آخر سال ایجاد نشد و این تجربه نشان داد هر کجا به مردم اعتماد شود، شاهد بهبود عملکرد خواهیم بود.
وی از افسران و درجه داران نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و یگان ویژه و کارکنان هلال احمر، راهداری و اورژانس تقدیر کرد و افزود: زمانی که همه مردم در حال سفر و طی کردن ایام تعطیلات هستند، این افراد در حال خدمت به مردم هستند.
به گزارش ایرنا رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه 19 نفر در حوادث چهارشنبه سوری به صورت جزئی مصدوم شدند گفت: صدمات وارد شده به این افراد منجر به نقص عضو و آسیب جدی و ماندگار نشده است.
سید محمد صابری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفت نفر از مصدمان حوادث چهارشنبه آخر سال کرمان در بیمارستان به صورت سرپایی و بقیه افراد در محل وقوع حادثه درمان شدند.
طرح ترافیکی نوروز 96 با همکاری نیروی انتظامی، هلال احمر، اداره کل راهداری، یگان ویژه، هلال احمر و اورژانس از 25 اسفند آغاز شد و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.


منبع : دفتر امور انتظامی و امنیتی
بازدید : ۱۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید