مکان فعلی :
اخبار :

دستگیری قاتلین دلفارد جیرفت در مدت زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه
۱۳۹۶/۰۱/۱۲

دستگیری قاتلین دلفارد جیرفت در مدت زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان از دستگیری قاتلین یک جوان ۳۳ ساله در غروب دهم فروردین ماه در منطقه دلفارد جیرفت در مدت زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه پس از وقوع حادثه خبر داد.

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان از دستگیری قاتلین یک جوان 33 ساله در غروب دهم فروردین ماه در منطقه دلفارد جیرفت در مدت زمانی کمتر از 30 دقیقه پس از وقوع حادثه خبر داد.
به گزارش روابط  عمومی استانداری کرمان، خلیل همایی راد در گفتگویی تلفنی از قتل یک جوان 33 ساله به هویت "کرامت تربتی" ساعت ۱۹ روز پنجشنبه 10 فروردین ماه بر اثر نزاع  خانوادگی در منطقه دلفارد جیرفت خبر داد و افزود: 2 نفر از ضاربین به هویت های «علی و یوسف» در مدت زمانی کمتر از 30 دقیقه پس از وقوع حادثه با حضور به موقع عوامل انتظامی دستگیر شدند.
وی پایین بودن آستانه تحمل؛ عدم کنترل خشم و عوامل فرهنگی اجتماعی را از دلایل اصلی قتل مذکور و سایر موارد مشابه دانست و یادآورشد: علت این نزاع که منجر به قتل گردیده است؛ به دلیل اختلاف ملکی و فامیلی بوده و بلافاصله پس از وقوع به پلیس 110 اطلاع داده شده و عوامل فرماندهی انتظامی جیرفت به محل اعزام و قاتلین را که قصد فرار داشتند، دستگیر نمودند.

 


منبع : دفتر امور انتظامی و امنیتی
بازدید : ۱۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید